Private parties

imprezy firmowe wrocław

CASA DE LA MUSICA - kawałek Kuby w sercu Wrocławia

Wzorowany na styl kubańskich cigar clubów lat 20. i 30. ubiegłego stulecia klub Casa de la Musica stwarza niepowtarzalny, oryginalny klimat dla wszystkich miłośników karaibskich i latynoamerykańskich rytmów, kubańskich cygar i wyśmienitych tropikalnych drinków. Nasi goście bawią się w rytm latynoskich brzmień granych przez kubańskich dj-ów, a salsy uczyć się mogą od najlepszych kubańskich instruktorów tańca.

Oryginalne, stylowe wnętrza, dużo przestrzeni do tańca, profesjonalna obsługa, ogromny wybór pysznych drinków i koktajli, wyjątkowe występy kubańskich artystów, dj-ów i animatorów. Casa de la Musica to klub, który gwarantuje niezapomniane wrażenia podczas organizacji imprez firmowych.

Casa de la Musica jest idealnym miejscem dla firm, które chcą zaskoczyć swoich pracowników i partnerów biznesowych niepowtarzalnym, latynoskim klimatem wydarzenia. Nasi kubańscy dj-e oraz animatorzy taneczni są znani z umiejętności rozgrzewania publiczności, zapewniając niepowtarzalne występy i angażując wszystkich gości do zabawy.

Oferujemy również szeroki wybór alkoholi – nasi barman profesjonalnie doradzą w wyborze drinków i koktajli, które zachwycą nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Dodatkowo możemy zorganizować występy artystów kubańskich – zarówno koncertów, jak i animacji tanecznych lub pokazów salsy i innych latynoskich tańców, Takie występy są gwarancją niezapomnianych chwil i niepowtarzalnej energii podczas imprezy.

Zapraszamy firmy do organizacji zamkniętych imprez firmowych w naszym klubie. Zaufało nam już bardzo wielu klientów, którzy wracają do nas i polecają innym. Gwarantujemy niezapomniany kubański klimat, doskonałe drinki, szeroki wybór alkoholi, świetną atmosferę i profesjonalną obsługę. Z nami Państwa impreza firmowa będzie wyjątkowa!

Co nas wyróżnia

  • Lokalizacja (Rynek)
  • Niebanalne, oryginalne, stylowe wnętrza
  • Wyjątkowa atmosfera kubańskiej fiesty
  • Ogromny wybór rumów i innych alkoholi; pyszne, egzotyczne drinki i koktajle - przygotowywane według autorskich, oryginalnych receptur
  • Dwie sale, na dwóch poziomach lokalu mogące łącznie pomieścić do 200 osób
  • Dwa parkiety na dwóch poziomach lokalu
  • Kubańscy dj-e i animatorzy
  • Możliwość zamówienia cateringu - dostosowanego do Państwa oczekiwań
imprezy prywatne wrocław

Serdecznie zapraszamy do współpracy przy organizacji: spotkań biznesowych,imprez firmowych, szkoleń, konferencji oraz bankietów.

Zadzwoń +48 691 735 406
eventy@casadelamusica.pl

Zorganizuj imprezę firmową w Casa de la Musica!
że podanie przeze mnie danych jest dobrowolne i konieczne do prowadzenia korespondencji i podjęcia kontaktu zgodnie z moim zapytaniem i wyrażam zgodę na pobranie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi potrzebnych informacji.
możliwości wglądu do moich danych osobowych, ich zmiany, ograniczenia przetwarzania, żądania przeniesienia danych oraz wnioskowania o ich usunięcie.

Welcome

Rynek Ratusz 11/12
50-106 Wrocław, Poland