Casa de la Musica

klub salsa wroclaw

Kawałek Kuby w sercu Wrocławia

Klub w stylu kubańskich cigar clubów lat 20. i 30. ubiegłego stulecia stwarza niepowtarzalną atmosferę dla wszystkich miłośników latynoskich, a przede wszystkim kubańskich klimatów. Do dyspozycji naszych gości oddajemy dwie sale na dwóch poziomach lokalu. Każda sala to wyjątkowy, niezwykle oryginalny design, dopracowany w najdrobniejszych szczegółach - dzięki któremu poczuć się u nas można jak w najlepszym klubie w sercu Havany. Na każdej sali znajduje się oryginalna dj-jka, parkiet taneczny i bar - z którego nasi barmani serwują pyszne, egzotyczne drinki i koktajle - podobno najlepsze w mieście!

Casa de la Musica to miejsce wymarzone dla wszystkich miłośników latynoskich i karaibskich rytmów, kubańskich cygar i wyśmienitych tropikalnych drinków. Codziennie nasi goście bawić sią mogą w rytmach salsy i bachaty - dzięki kubańskim dj-om, którzy prowadzą takze animacje taneczne ( w każdy weekend).

Zapraszamy!

klub Wrocław Rynek

Animatorzy w Casa de la Musica

Za szaloną imprezę w Casa de la Musica odpowiedzialni są nasi animatorzy!

3 sale wspaniałej zabawy!

Sala na poziomie 0 to przede wszystkim wspaniały bar inspirowany jedną z najbardziej znanych hawańskich restauracji – El Floridita.

Sala taneczna na poziomie -1 - to doskonałe miejsce na organizację imprez tanecznych, spotkań firmowych i biznesowych, a także koncertów i wydarzeń kulturalnych.

Ogródek Casa de la Musica w okresie letnim to tętniące życiem miejsce, gdzie można złapać oddech przed dalszą fiestą taneczną, wypalić aromatyczne oryginalne, kubańskie cygaro i zamówić jeden z dos

Zapraszamy

Rynek Ratusz 11/12
50-106 Wrocław

REZERWACJE – system EMENAGO

MASZ PYTANIE:

zadzwoń +48 661 970 337
lub napisz casa@casadelamusica.pl
(najłatwiej nas złapać po 15:00 ;)
IMPREZY ZAMKNIĘTE
eventy@casadelamusica.pl